Contact

Liefkenshoek

Liefkenshoek
Hyacintenstraat 23
6666 BR Heteren
026–4722214
info@stgsamenzorgen.nl

Woning 1
026–8200021

Woning 2
026–8200022

Woning 10
026-8200025

Woning 11
026–8200036

Woning 23
026-8200051

Team 1
026–8200027

Team 2
026-8200027

Team 4
026-8200037

Restaurant
026–8200050
U kunt het restaurant bereiken op werkdagen van 08.00-11.30 uur en van 12.30-15.00 uur. In het weekeinde van 10.00-15.00 uur.

De Hoge Hof

De Hoge Hof
De Hoge Hof 1
6674 BR Herveld
026–4722214
info@stgsamenzorgen.nl

Woning 2B
0488–820000

Team 1
0488-820006

Team 2
0488-820007

Restaurant
0488–760111
U kunt het restaurant bereiken op werkdagen van 08.00-11.30 uur en van
12.30-15.00 uur. In het weekeinde van 10.00-15.00 uur.

 

Wijkverpleging

Vragen over  wijkverpleging of huishoudelijke zorg? Annelies Verbeek of Wilmanet Buitenhuis staan u graag te woord via

0488-820217

U kunt ook mailen naar:

wijkverpleging@stgsamenzorgen.nl

Contact over Wonen & Zorg

Voor zorgadvies op maat en vragen over beschikbaarheid van appartementen kunt u contact opnemen met: Miriam Teunissen van Manen of Hanneke Nieboer
0488-820002
Woonzorgbemiddeling@stgsamenzorgen.nl

Management

Directeur-bestuurder
Jeanette Horlings-Koetje
Bereikbaar op werkdagen via het algemene nummer van Stichting Samen Zorgen
026–4722214
j.horlings-koetje@stgsamenzorgen.nl

Manager Zorg en Behandeling
Marcel Inklaar
Bereikbaar op werkdagen via het algemene nummer van Stichting Samen Zorgen
026–4722214
m.inklaar@stgsamenzorgen.nl

Manager Bedrijfsvoering en facilitaire processen
Mariëtte Kranendonk
Bereikbaar op werkdagen via het algemene nummer van Stichting Samen Zorgen
026-4722214
m.kranendonk@stgsamenzorgen.nl

Vrijwilligerscoördinator

Overweegt u vrijwilligerswerk? Voor meer informatie neemt u contact op met:
Hanneke Nieboer

026–4722214/06-57639474

Werken & Leren

Praktijkopleider:

Petra van Harn
026–4722214
p.vanharn@stgsamenzorgen.nl

Vacatures:

Ellen Maassen
026-4722214
solliciteren@stgsamenzorgen.nl

Functionaris gegevensbescherming

Functionaris gegevensbescherming:
Elsbeth Wiersma
0487–582100
e.wiersma@stgsamenzorgen.nl

Heeft u een vraag, opmerking of klacht vul dan het onderstaande formulier in. We nemen zo spoedig mogelijk contact met u op.

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.