Contact

Liefkenshoek

Liefkenshoek
Hyacintenstraat 23
6666 BR Heteren
026–4722214
info@stgsamenzorgen.nl

Woning 1
026–8200021

Woning 2
026–8200022

Woning 10
026-8200025

Woning 11
026–8200036

Woning 23
026-8200051

Team 1
026–8200027

Team 2
026-8200027

Team 4
026-8200037

Restaurant
026–8200050
U kunt het restaurant bereiken op werkdagen van 08.00-11.30 uur en van 12.30-15.00 uur. In het weekeinde van 10.00-15.00 uur.

Andalhof

Andalhof
Hoofdstraat 73-75
6673 BC Andelst
026–4722214
info@stgsamenzorgen.nl

Team 73
0488-791073
Team 75
0488-791075

 

 

Wijkverpleging

Vragen over wijkverpleging of huishoudelijke zorg? Kim Lintsen, onze wijkverpleegkundige, staat u graag te woord via: 0488 – 820 217 of 06-10693228 (mobiel bereikbaar van maandag t/m donderdag van 7.00 – 17.00 uur).

U kunt ook mailen naar: k.lintsen@stgsamenzorgen.nl

Contact over Wonen & Zorg

Voor zorgadvies op maat en vragen over beschikbaarheid van appartementen kunt u contact opnemen met: Wilmanet Buitenhuis
0488-820002
zorgbemiddeling@stgsamenzorgen.nl

Management

Directeur-bestuurder
Jeanette Horlings-Koetje
j.horlings-koetje@stgsamenzorgen.nl

 

Gebiedsmanager Heteren
Karen Beekman
k.beekman@stgsamenzorgen.nl

Gebiedsmanager Herveld/Andelst
Chantal Peelen
c.peelen@stgsamenzorgen.nl

Het management is op werkdagen bereikbaar via het algemene nummer van Stichting Samen Zorgen: 026–472 2214.

Manager Bedrijfsvoering
Gani Gashi
g.gashi@stgsamenzorgen.nl

 

Vrijwilligerscoördinator

Overweegt u vrijwilligerswerk? Voor meer informatie neemt u contact op met Hanneke Nieboer, vrijwilligerscoördinator:

06-5763 9474 of 026–472 2214

Werken & Leren

Praktijkopleider:

Petra van Harn
026–4722214
p.vanharn@stgsamenzorgen.nl

Vacatures:

Helene Meeuwissen
026-4722214
solliciteren@stgsamenzorgen.nl

Functionaris gegevensbescherming

Functionaris gegevensbescherming:
Henriette Elsinghorst
0487 – 582100
h.elsinghorst@stgsamenzorgen.nl

Heeft u een vraag, opmerking of klacht vul dan het onderstaande formulier in. We nemen zo spoedig mogelijk contact met u op.

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.